Menu Zavřeno

Knihy

Čarodějčina pomsta

fantasy

Lidský strach z neznáma je bezmezný a vrchnost této slabosti ráda využívá. Lena, dcera dvou zesnulých čarodějů, je jedna z mála přeživších, kteří nezemřeli během Velké očisty, při níž bylo vyvražděno a vypáleno mnoho vesnic. Díky Redarovi, pocestnému, jemuž není magie cizí, se dokázala postavit na nohy a naučila se bojovat. Chuť pomstít se vrahům svých rodičů o několik let později ustoupí touze ochránit svou přítelkyni, která, jak se zdá, má velké problémy. (rozepsáno)

Přebal knihy vyrobila šikovná FallenGracex.

Deník Vrabce

fantasy, shounen, fanfikce (Naruto Universe)

Ubylo 200 let od doby, kdy legendární Uzumaki Naruto, zachránce míru ve světě shinobi, zemřel. Období klidu je dávno pryč, skryté vesnice začaly mizet jedna po druhé. Nyní zbyly už jen Konohagakure, Kirigakure a Sunagakure.

Výcvik ninjů běží naplno a každá vesnice se snaží vychovat ty nejlepší z nejlepších. V Konoze odmaturoval další ročník a nové týmy jsou připraveny začít s těžkým tréninkem a stát se schopnými shinobi. Mezi nimi je i tým 13. Suzume, Satoya a Naoto se pod vedením jounina Yuujira snaží nalézt svou cestu ve spletitém labyrintu nynějšího světa a při tom neztratit sami sebe. (rozepsáno)

Autorská práva: Svět anime Naruto patří jeho autorovi Kishimotu Masashimu. Vesnice vázané s rodinami i rodiny, které se v příběhu objevují, jsou mou vlastní tvorbou, stejně jako všechny postavy použité v knize.

Malé letní vrtochy

romance, komedie

Každý dělá hlouposti a opilí lidé obzvlášť.
Poté co Miriam dostane kopačky od nevěrného Itala, zamíří její kroky do baru, kde se rozhodne svůj smutek utopit v alkoholu. Během cesty domů plné nástrah pak potká ženu jménem Lucie, která se rozhodne vyslechnout Miriamino trápení.
Dívka, jíž se tak trochu uleví, Lucii poděkuje, ač malinko zvláštně.
A tím začíná jejich malé dobrodružství. (rozepsáno)

Mračna nad Takawou

fantasy, shounen, fanfikce (Naruto Universe)

Spolu s podzimem přichází do Takawy talentovaná muzikantka Makoto. Původně vesnicí pouze prochází, avšak přicházející chladné období a nedostatek teplého oblečení ji donutí zůstat. Mezitím se začnou dít podivné věci. Jako kdyby se do oblasti Namura nastěhoval nějaký loupežný klan. Pocestní jsou přepadáváni v daleko větší míře, sem tam někomu zmizí zvíře. Takawská pořádková jednotka rodiny Ueda má najednou plné ruce práce a ve většině případů se jí daří problémy řešit.
Jenže ve stínech se cosi skrývá. Cosi, co stahuje mračna nad Takawou. (rozepsáno)

Autorská práva: Svět anime Naruto patří jeho autorovi Kishimotu Masashimu. Vesnice vázané s rodinami i rodiny, které se v příběhu objevují, jsou mou vlastní tvorbou, stejně jako všechny postavy použité v knize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.