Menu Zavřeno

Vítám vás ve svém malém šuplíku!

Na této stránce naleznete má díla, která jsou v rozepsaném stavu. Budu opravdu ráda, pokud vás zaujmou a vy si je přečtete. Momentálně je pro mě však nejdůležitější váš názor na ně! Zahlédli jste chybu? Máte nějaké doporučení? Zdá se vám nějaká část moc utahaná? Kritizujte, jak je libo – potřebuji je pořádně rozebrat. Protože jediný člověk knihu nikdy nenapíše. Děkuji!

Čarodějčina pomsta

Kateřina „ichi“ Hanžlíková

Lidský strach z neznáma je bezmezný a vrchnost této slabosti ráda využívá. Lena, dcera dvou zesnulých čarodějů, je jedna z mála přeživších, kteří nezemřeli během Velké očisty, při níž bylo vyvražděno a vypáleno mnoho vesnic. Díky Redarovi, pocestnému, jemuž není magie cizí, se dokázala postavit na nohy a naučila se bojovat. Chuť pomstít se vrahům svých rodičů o několik let později ustoupí touze ochránit svou přítelkyni, která, jak se zdá, má velké problémy.

Žánr: fantasy

Štítky: magie, boj, čarodějové

VELMI KLADNÉ, jelikož příběh si to určitě zaslouží, přestože má ještě pár věcí, na kterých by se dalo zapracovat.

Kim So Ra – Celá recenze zde

I když se teď s čarodějnicemi roztrhl pytel, tak si myslím, že tobě nic na originalitě příběhu neschází.

Pája Bartáková – Celá recenze zde

Naprosto úžasné. Máš skvělý styl psaní. Perfektně vymyšlený děj, každý detail. Rozhodně má oblíbená knížka!

ZoeTheNightStar

Nemám slov, vskutku parádní počtení. Začátek působí uvolněně a téměř idylicky a na jeho podhoubí postupně vyraší býlí strachu a atmosférického očekávání. Leniny vzpomínky na smrt otce a matky jsou mrazivé a dávají čtenáři tušit, že bude při čtení často tajit dech a hltat slova jediným dechem. Tak jako se to stalo mně.

CeBrk81

Prvá kapitolka vyzerá super, máš skvelý štýl písania, aspoň mne sedí. 😀 Jediné čo mi tak vadilo, ale vôbec to nie je chyba, to je len mnou, že sa toľko z minulosti hlavnej postavy odkrylo hneď na začiatku. Ja mám radšej pavučiny tajomna, a tak.
Ale inak je to vskutku dobré, len ja mám kus prísne požiadavky. 😀

_NarciseLacy

Deník Vrabce

Kateřina „ichi“ Hanžlíková

Ubylo 200 let od doby, kdy legendární Uzumaki Naruto, zachránce míru ve světě shinobi, zemřel. Období klidu je dávno pryč, skryté vesnice začaly mizet jedna po druhé. Nyní zbyly už jen Konohagakure, Kirigakure a Sunagakure.
Výcvik ninjů běží naplno a každá vesnice se snaží vychovat ty nejlepší z nejlepších. V Konoze odmaturoval další ročník a nové týmy jsou připraveny začít s těžkým tréninkem a stát se schopnými shinobi. Mezi nimi je i tým 13. Suzume, Satoya a Naoto se pod vedením jounina Yuujira snaží nalézt svou cestu ve spletitém labyrintu nynějšího světa a při tom neztratit sami sebe.

Žánr: fantasy, shounen

Štítky: narutouniverse, boj, ninjové

Nejsou.

Naruťácké fanfikce téměř nečtu (a už vůbec ne takové, kde jsou původní postavy všechny mrtvé), ale tvoje se mi hodně zalíbila. Je to poutavě napsané a všichni hrdinové jsou mi sympatičtí. Ale ten cliffhanger na konci…  No snad bude brzo další díl!

Svět anime Naruto patří jeho autorovi Kishimotu Masashimu. Vesnice vázané s rodinami i rodiny, které se v příběhu objevují, jsou mou vlastní tvorbou, stejně jako všechny postavy použité v knize.

Malé letní vrtochy

Kateřina „ichi“ Hanžlíková

Každý dělá hlouposti a opilí lidé obzvlášť. Poté co Miriam dostane kopačky od nevěrného Itala, zamíří její kroky do baru, kde se rozhodne svůj smutek utopit v alkoholu. Během cesty domů plné nástrah pak potká ženu jménem Lucie, která se rozhodne vyslechnout Miriamino trápení. Dívka, jíž se tak trochu uleví, Lucii poděkuje, ač malinko zvláštně.
A tím začíná jejich malé dobrodružství.

Žánr: romantika

Štítky: jezerogarda, itálie, lesbičky

Nejsou.

Tak to je dokonalé! Nikdy bych nevěřila tomu, že si budu muset udělat i seznam čtení o romancích. Musím. Máš super nápad a skvěle jsi ho zpracovala. Tleskám!

ZoeTheNightStar

Ty umis gxg podat takovym neskutecnym zpusobem, ze se dokazu do tech holek i vcitit! Normalne mi to dela velky problemy, proto tenhle typ pribehu nevyhledavam. Pri bxb pribezich proste chapu, proc se hl. hrdinovi libi tenhle a tenhle kluk. Pri hetero pribezich chapu, proc se hl. hrdince libi tamten kluk… logicky, rikala jsem si, ze proste proto, jde o chlapy, tak se vcitim dobre. Ale az u tvych gxg pribehu (tohle neni prvni, co ctu), mam takovy pocit, jakoze mi nedela problem se do nektery z tech holek vzit.

KariLaz

Mračna na Takawou

Kateřina „ichi“ Hanžlíková

Spolu s podzimem přichází do Takawy talentovaná muzikantka Makoto. Původně se ve vesnici nechce zdržovat, avšak přicházející chladné období a nedostatek teplého oblečení ji donutí zůstat. Mezitím se začnou dít podivné věci. Jako kdyby se do oblasti Namura nastěhoval nějaký loupežný klan. Pocestní jsou přepadáváni v daleko větší míře, sem tam někomu zmizí zvíře. Takawská pořádková jednotka rodiny Ueda má najednou plné ruce práce a ve většině případů se jí daří problémy řešit.

Jenže ve stínech se cosi skrývá. Cosi, co stahuje mračna nad Takawou.

Žánr: fantasy, shounen

Štítky: narutouniverse, bojovníci, láska, ninjové

Nejsou.

Opravdu parádní příběh. Ten konec zní opravdu tajemně. Již se nemůžu dočkat pokračování.

Anonym

Svět anime Naruto patří jeho autorovi Kishimotu Masashimu. Vesnice vázané s rodinami i rodiny, které se v příběhu objevují jsou mu vlastní tvorbou, stejně jako všechny postavy použité v knize.