Menu Zavřeno

Když jsem poprvý zakládala blog, byla to jen taková hustá věc, kterou v tom věku okolo dvanácti let dělal každej. Doba blogísků mě ale s přibývajícím věkem a zkušenostmi omrzela a já to začala brát víc vážně.

ichiLAND je místo, kde se s vámi můžu setkat a předat vám něco, co jsem se naučila. To něco jsou různé věci; nejsem v nich nějak extra študovaná, nemám z nich titul a ani nemám patent na rozum, ale baví mě a fungujou mi. A chci je sdílet s vámi.

ichiprof

Proč byste se tu vůbec měli zdržovat?

Najdete zde několik témat, která spolu až na jedno docela souvisí. Nemějte mi to za zlé; sice jsem v první řadě nadšený psavec, ale mou lásku k vaření a k jídlu jen tak něco nepředělá.

Něco málo o mně

Podle MBTI jsem bojovník (ENFP-T), který by se neměl moc věnovat jakémukoliv typu inženýrství a který studuje FBMI na ČVUT, obor informační a komunikační technilogie.

Narodila jsem se před pětadvaceti lety v Českých Budějovicích. V tomhle městě a v jeho okolí jsem prakticky prožila většinu svého života a teď se ze mě pomalu stává vesničánek v Praze, bydlící se svým skoro mužem.

Od první chvíle, co nám na základce zavedli sloh, jsem patřila do té menšiny, které se rozzářila očička štěstím vždy, když kantor prohlásil, že se bude psát vyprávění.

Zprvu jsem psala jednoduché věci, pak jsem měla chvíli období velmi podivných fanfikcí. V mých patnácti letech mi můj přítel, tehdy ještě kamarád, koupil první povídkovou knížku Zaklínače, a teprve pak se mé psaní začalo tvarovat do dnešní podoby.

Kromě psaní jako takového jsem propadla také světotvorbě. Již několikátým rokem spolupracuju na textovém RPG, kde vytvářím děj pro několik menších skupinek hráčů. Mám tedy zkušenosti i jako takový pán jeskyně pro textová RPG.

Nezapomeňte mě sledovat na sociálních sítích